29.03.2017
Titulní strana  |  Zprávy  |  Politika  |  Byznys  |  Regiony  |  Komentáře  |  Exkluzivně  |  Sport

Přepište fotbalové dějiny Dukly! Vyhrali v Ďolíčku po 26 letech

Přepište fotbalové dějiny Dukly! Vyhrali v Ďolíčku po 26 letech
Balet s fotbalovým míčem
Malé pražské derby v Praze v Ďolíčku třetí březnovou neděli přepsalo dějiny ve vzájemných utkání obou soupeřů. Bourala se bilance spočívající v šestadvacetilétém nedosažení výhry Dukly Praha na hř... 
20.březen 2017 - 04:45

SportovniListy.cz byly na místě děje ...


Ale popořádku. V základní sestavě Bohemians se objevil uzdravený brankář Berkovec, který se Slováckem utpěl otřes mozku a pak  vynechal  tři následná utkání. A Martin Berkovec byl v prvním poločase oporou klokanů, když uchránil svoji branku před nájezdy Dukly.

Vršovický tým v Ďolíčku totiž uspěl hned po odpískání začátku utkání. První akce,  při které  Kuchta kopnul míč před branku Dukly, kde Markovičov už ve 28. vteřině překoval brankáře Radu

Klokani dlouho  drželi vedení i když  na konci poločasu měli hodně štěstí, aby nedostali branku.   Gólman Bohemians ponejprv zabránil skorovat Miloševičovi a pak i těsně před koncem stejnému hráči vyrazil další  ránu i následnou dorážku Tetoura.


Dukla však skorovala až ve druhém  poločase, když v 54. minutě vyrovnala. Úspěšným střelcem byl  Holenda.  Ale to nebylo všechno.

V osmdesáté minutě Dukla  skorovala ještě jednou. Byl u toho odchovanec klubu Michal Bezpalec, který hlavou vsítil  svůj první ligový gól.

Dukla touto výhrou přepsala klubové dějiny, neboť tak  poprvé v samostatné nejvyšší soutěži v Ďolíčku vyhrála.

Jak říkám ..."Začali jsme dobře. Takových 25 až 30 minut jsme byli lepším mužstvem. Škoda, že jsme z této dobré hry nevytěžili alespoň ještě jednu branku, potom by to bylo pro nás asi příznivé,“ řekl k utkání Miroslav Koubek, trenér Bohemians.

"Předpokládali jsme, že Bohemce po těžkých zápasech v Brně a s Plzní v druhém poločase síly dojdou, což se také potvrdilo. Dokázali jsme toho využít, byli jsme daleko víc přesnější a dali dvě krásné branky, které nám přinesly vítězství,“ hodnotil zápas po jeho skončení Jaroslav Hynek, trenér Dukly.

Praha 19. března 2017
Bohemians Praha 1905 - FK Dukla Praha 1:2 (1:0)
Branky: 1. Markovič - 54. Holenda, 80. Bezpalec * Rozhodčí: Franěk - Blažej, Mokrusch * ŽK: Hanousek, Bezpalec, Podaný * Diváci: 4202.
Bohemians Praha: Berkovec - Dostál, Buchta, Krch, Šmíd, Havel - Hubínek, Jirásek (70. Jindřišek) - Mašek, Markovič (79. Kabajev), Kuchta (59. Bartek). Trenér: Koubek.
Dukla Praha: Rada - Kušnír, Štetina, Šimůnek, Podaný - Bezpalec (85. Smejkal), Hanousek, Tetour - Miloševič (78. Brandner), Holenda, Juroška (67. Olayinka). Trenér: Hynek.

  SportovniListy.cz napsaly ...  
Přepište dějiny ... Výhra fotbalistů Dukly Praha v Ďolíčku nad klokany po šestadvaceti letech

(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)


Strážníci poskytli první pomoc zraněné ženě

Strážníci poskytli první pomoc zraněné ženě
Mladou ženu při neopatrné manipulaci popálila kapalina a pára z motoru vozidla. Strážníci jí poskytli první pomoc a přivolali záchrannou službu.

Praha chce z evropských fondů modernizovat vybavení pražských škol

Praha chce z evropských fondů modernizovat vybavení pražských škol
Hlavní město chce z evropských fondů modernizovat vybavení pražských škol za desítky milionů korun.

Městská rada projednala návrh na uvolnění investiční rezervy

Městská rada  projednala návrh na uvolnění investiční rezervy
Na poskytnutí investiční dotace z rozpočtové rezervy Prahy je navrženo 73 projektů městských částí.

Agresivní pes napadl své majitele

Agresivní pes napadl své majitele
Agresivní ovčák napadl své majitele. Pár se před zvířetem zamkl ve vozidle a přivolal si na pomoc strážníky. Pracovníci odchytové služby městské policie psa následně odchytili a převezli ho do útulku. Strážníci manželskému páru poskytli první pomoc.

Strážníci pohotově zasahovali u seniorky ohrožené na životě

Strážníci pohotově zasahovali u seniorky ohrožené na životě
Případem, který nesnesl odkladu, se zabývala hlídka strážníků z Prahy 11. Že se něco děje o patro výše zjistil soused staré ženy, když mu byl vytopen byt. Za dveřmi jejího bytu slyšel pouze sténání.
 
Titulní strana  |  Zprávy  |  Politika  |  Byznys  |  Regiony  |  Komentáře  |  Exkluzivně  |  Sport
Regiony:
Nahoru
© REGIONÁLNÍ NOVINKY, a.s. | Zobrazit klasicky